Artikelafbeelding

Tentoonstelling Heilige Plaatsen, Heilige Boeken
Heilige Plaatsen, Heilige Boeken is een dubbeltentoonstelling over deze drie monotheïstische wereldreligies. In het MAS maak je kennis met de traditie van de pelgrimage. In de Nottebohmzaal van de Erfgoedbibliotheek Hendrik Conscience ontdek je bijzondere exemplaren van de heilige boeken. De twee tentoonstellingen laten zien wat de heilige boeken en plaatsen voor gelovigen vroeger en vandaag betekenen.

Hier staat de betekenis van de heilige boeken van joden, christenen en moslims centraal. Waarom zijn ze zo cruciaal voor gelovigen? Je krijgt een unieke inkijk in de inhoud, de vorm, het gebruik en de studie van Tenach, Bijbel en Koran. Ontdek het spanningsveld tussen een onveranderlijke, goddelijke openbaring en de betekenissen die mensen eraan hebben gegeven, door de tijd heen.

Fotografie: Mike Bink en Ans Brys

Download PDF
Laat hier uw e-mailadres achter en u ontvangt direct de referentie als PDF.
Ongeldige invoer

   -   Mail

ARTIS-Aquarium
Het ARTIS-Aquarium in Amsterdam is één van de oudste nog werkende aquaria ter wereld en een rijksm
Valkhof Museum
Het Valkhof Museum heeft na een ingrijpende renovatie en verduurzaming zijn deuren opnieuw geopend.
BREEDBEELD: Verweven werelden van Brugge 900-1550
De tentoonstelling ‘BREEDBEELD Verweven werelden van Brugge 900–1550’ is de openingstentoonste
Anne Frank The Exhibition Chicago
De reizende tentoonstelling ‘Anne Frank The Exhibition’ is te zien in het Griffin Museum of Scie
Meer informatie?
Voor meer informatie over Bruns en onze productiemogelijkheden nodigen we u graag uit voor een bezoek aan onze inspirerende locatie De Ploeg. Laat uw gegevens achter, zodat we contact met u kunnen opnemen.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Bruns B.V. | Rijksmonument De Ploeg, Riethovensedijk 20, 5571 CR Bergeijk (NL) | T +31 (0)497 577027   

Algemene voorwaarden Bruns | General conditions Bruns