Artikelafbeelding

De Achelse Kluis in Hamont-Achel is het startpunt voor een fijne wandel- of fietstocht door het Leenderbos, de Grootste Heide of over de Beverbeekse Heide.

De oude Abdij ligt deels op Nederlands grondgebied en deels op Belgisch grondgebied. Bekend van het gelijknamige bier ‘Achel’ dat al sinds 1998 in de eigen huisbrouwerij wordt gebrouwen.

In het poortgebouw van de abdij is een nieuwe toeristische invulling gegeven, namelijk een bezoekerscentrum. Ofwel een inspiratiepunt waar je als bezoeker alles te weten komt over het verleden en heden van de abdij. Ook vind je inspiratie over het verkennen van de streek. Na een bezoek aan de Achelse Kluis ben je klaar om het ruime natuurgebied van akkers, bossen en heide te ontdekken.

De ideale plek voor natuurliefhebbers, erfgoedfans en biergenieters!

Foto: Inneke Gebruers

Download PDF
Laat hier uw e-mailadres achter en u ontvangt direct de referentie als PDF.
Ongeldige invoer

   -   Mail

ARTIS-Aquarium
Het ARTIS-Aquarium in Amsterdam is één van de oudste nog werkende aquaria ter wereld en een rijksm
Valkhof Museum
Het Valkhof Museum heeft na een ingrijpende renovatie en verduurzaming zijn deuren opnieuw geopend.
BREEDBEELD: Verweven werelden van Brugge 900-1550
De tentoonstelling ‘BREEDBEELD Verweven werelden van Brugge 900–1550’ is de openingstentoonste
Anne Frank The Exhibition Chicago
De reizende tentoonstelling ‘Anne Frank The Exhibition’ is te zien in het Griffin Museum of Scie
Meer informatie?
Voor meer informatie over Bruns en onze productiemogelijkheden nodigen we u graag uit voor een bezoek aan onze inspirerende locatie De Ploeg. Laat uw gegevens achter, zodat we contact met u kunnen opnemen.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Bruns B.V. | Rijksmonument De Ploeg, Riethovensedijk 20, 5571 CR Bergeijk (NL) | T +31 (0)497 577027   

Algemene voorwaarden Bruns | General conditions Bruns