‘The Rise of Rotterdam’ is een experience die bezoekers van de Euromast meeneemt in het verhaal van Rotterdam en de Euromast. Het is een beleving die alle zintuigen prikkelt, informeert én inspireert.
De projectie bestaat uit twee delen: ‘Rotterdam risen from the water’ en ‘A Colourful Panorama’. In het eerste deel reizen bezoekers terug in de tijd waar Rotterdam ooit ontstond. Ze worden letterlijk onderdeel van het verhaal. In het tweede deel reizen bezoekers razendsnel door naar het Rotterdam van nu: internationaal, divers en architectonisch gedurfd. Het licht, de kleur, de skyline en het perspectief stomen bezoekers klaar alvorens ze naar boven gaan in de Euromast.
Bruns heeft samen met NorthernLight, Ata Tech, YIPP en Woodwork ‘The Rise of Rotterdam’ gerealiseerd. Verschillende technieken zijn samengebracht en geïntegreerd in de meubels. Met in het bijzondere de kolom die midden in de ruimte staat en juist is geïntegreerd als het belangrijkste element van de projectie in tegenstelling tot het pijnpunt van de ruimte!
Foto: ©Dave Kroet, Keepfocus Photography
+31 (0)497 577 027





