Artikelafbeelding
  • Opdrachtgever: DST- the experience bureau
  • Upload pdf: media/bruns-pdf/6e5bff9644_LR-NL-zondertotaalsom.pdf
  • Ontwerper: Sandenburg Concept Creation
  • Locatie: Wageningen, Nederland
  • Realisatie: 10-12-2019
  • Disciplines: Interieur
  • Werkvelden: Brand experience center
  • Thema's:

December 2019 is het nieuwe Unilever Foods Innovation Centre (ook wel HIVE genoemd) geopend in Wageningen. In HIVE werkt Unilever aan baanbrekende innovaties en onderzoek om de groeiende wereldbevolking op een duurzame en voedzame manier van voedsel te voorzien. Kortom HIVE is binnen het ecosysteem van Wageningen Campus altijd de beste plek voor het experimenteren, het testen van ideeën en het delen van nieuwe concepten die goed zijn voor consument en planeet.

De openbare gedeeltes in het nieuwe center zijn voorzien van experience touchpoints. Ofwel contactpunten die een belangrijke bijdrage leveren aan de openheid, transparantie, variatie in werkvormen en verbindingen tussen de gebruikers onderling. Met als doel: de doelgroepen te informeren, inspireren, activeren en stimuleren in een cultuur van open innovatie. Één van de touchpoints is de Green Welcome Structure, gebaseerd op ‘de honingraat’: het symbool voor bestuiving.

Fotografie: Sadenburg.com

Download PDF
Laat hier uw e-mailadres achter en u ontvangt direct de referentie als PDF.
Ongeldige invoer

   -   Mail

ARTIS-Aquarium
Het ARTIS-Aquarium in Amsterdam is één van de oudste nog werkende aquaria ter wereld en een rijksm
Valkhof Museum
Het Valkhof Museum heeft na een ingrijpende renovatie en verduurzaming zijn deuren opnieuw geopend.
BREEDBEELD: Verweven werelden van Brugge 900-1550
De tentoonstelling ‘BREEDBEELD Verweven werelden van Brugge 900–1550’ is de openingstentoonste
Anne Frank The Exhibition Chicago
De reizende tentoonstelling ‘Anne Frank The Exhibition’ is te zien in het Griffin Museum of Scie
Meer informatie?
Voor meer informatie over Bruns en onze productiemogelijkheden nodigen we u graag uit voor een bezoek aan onze inspirerende locatie De Ploeg. Laat uw gegevens achter, zodat we contact met u kunnen opnemen.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Bruns B.V. | Rijksmonument De Ploeg, Riethovensedijk 20, 5571 CR Bergeijk (NL) | T +31 (0)497 577027   

Algemene voorwaarden Bruns | General conditions Bruns