Artikelafbeelding

Musée Savoisien vertelt de veelzijdige geschiedenis van de stad Chambéry, de Savoie en haar inwoners. 

Het team onder leiding van de Franse architect Pascal Prunet en Ateliers Adeline Rispal uit Parijs hebben het 13e-eeuwse voormalige Franciscaner klooster met de aangrenzende kloostertuin omgetoverd tot een plek van creativiteit, reflectie, informatie en interactie. De permanente tentoonstellingsruimten bevinden zich op verschillende niveaus en presenteren de bezoekers  meer dan 2000 tentoonstellingsobjecten en relikwieën.

Bruns heeft de vitrines voor de permanente tentoonstelling ontwikkelt, geproduceerd en geïnstalleerd. Hierbij werd een zeer nauwe samenwerking vereist met het museum en de opdrachtnemer van het decor, meubilair en de objectinstallatie.

Foto: ©Luc Boegly

Download PDF
Laat hier uw e-mailadres achter en u ontvangt direct de referentie als PDF.
Ongeldige invoer

   -   Mail

ARTIS-Aquarium
Het ARTIS-Aquarium in Amsterdam is één van de oudste nog werkende aquaria ter wereld en een rijksm
Valkhof Museum
Het Valkhof Museum heeft na een ingrijpende renovatie en verduurzaming zijn deuren opnieuw geopend.
BREEDBEELD: Verweven werelden van Brugge 900-1550
De tentoonstelling ‘BREEDBEELD Verweven werelden van Brugge 900–1550’ is de openingstentoonste
Anne Frank The Exhibition Chicago
De reizende tentoonstelling ‘Anne Frank The Exhibition’ is te zien in het Griffin Museum of Scie
Meer informatie?
Voor meer informatie over Bruns en onze productiemogelijkheden nodigen we u graag uit voor een bezoek aan onze inspirerende locatie De Ploeg. Laat uw gegevens achter, zodat we contact met u kunnen opnemen.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Bruns B.V. | Rijksmonument De Ploeg, Riethovensedijk 20, 5571 CR Bergeijk (NL) | T +31 (0)497 577027   

Algemene voorwaarden Bruns | General conditions Bruns